دانلود اپلیکشن سکویا

سوان بیت کوین چیست و چگونه کار می کند؟

سوان بیت کوین

سوان بیت کوین پس انداز بیت کوین را با خریدهای تکراری خودکار و خریدهای یکباره ساده کرده است. نحوه عملکرد سوان بیت کوین را بیابید. زمانی که شخصی می خواهد بیت کوین بخرد، معمولاً از مسیر صرافی ارزهای دیجیتال استفاده می کند. تازه کارها ممکن است بیت کوین را فقط در هر صرافی که پیدا کنند بخرند، در حالی که کسانی که تجربه دارند ممکن است یک صرافی معتبر را انتخاب کنند. اگرچه این تمرین ثمره کمی دارد زیرا اکثر صرافی‌ها تقریباً به‌عنوان نهادهای متمرکز عمل می‌کنند و اغلب به‌عنوان نگهبان دارایی‌های رمزنگاری خریداران کار می‌کنند.

صرافی ها در مورد حمایت از مشتریانی که می‌خواهند بیت کوین بخرند یک اشکال دارند. با مجموعه‌ای از سکه‌های دیجیتال بر روی پلتفرم‌های خود، تمرکز انحصاری روی خریداران بیت‌کوین برای آن‌ها ممکن نیست. آنها فاقد متخصصین بیت کوین هستند که بتوانند نحوه عملکرد بهینه بیت کوین را در سبد خریدار، با فاکتورگیری عوامل کلان در کریپتو و اقتصاد جریان اصلی و وضعیت مالی خود خریداران، تحلیل کنند.

این سناریو نیاز به یک پلتفرم مخصوص بیت کوین را اعلام می کند که نه تنها هر کسی را قادر می سازد اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز را خریداری کند، بلکه مشاوره تخصصی و دست نگه داشتن آن را نیز به آنها ارائه می دهد. این همان جایی است که سوان بیت کوین وارد می شود. به عنوان یک پلتفرم انباشته فقط بیت کوین، به مشتریان عادی و همچنین افراد و مشاغل با ارزش خالص پاسخ می دهد. این مقاله به سرمایه گذاران بالقوه کمک می کند تا بفهمند سوان بیت کوین چیست و چگونه کار می کند.

سوان بیت کوین چیست؟

سوان بیت کوین با استفاده از روش میانگین‌گیری هزینه‌های دلاری برای ایجاد انگیزه پس‌انداز بیش از خرج کردن، به صرفه‌جویی در ارزش بیت‌کوین کمک می‌کند. در ازای دریافت هزینه، به خریداران اجازه می دهد تا برای خرید بیت کوین یکباره و تکراری ثبت نام کنند. در خرید نیز اسپردی نمی‌گیرد. (اسپرد به تفاوت بین قیمت خرید (پیشنهاد) و فروش (پیشنهاد) یک دارایی اشاره دارد.)

برای خرید بیت کوین، تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که حساب های بانکی خود را به Prime Trust، یک متولی درجه یک سازمانی که با سوان بیت کوین کار می کند، متصل کنند. این پلتفرم کاربران را قادر می‌سازد تا برداشت وجه از حساب‌های بانکی خود به حساب‌های سوان را خودکار کرده و یک آدرس بیت‌کوین را نیز برای تنظیم برنامه برداشت اختصاص دهند. کاربران همچنین می توانند هر مقدار و دوره زمانی را انتخاب کنند.

استفاده از میانگین گیری هزینه دلار در خرید بیت کوین

میانگین‌گیری هزینه‌های دلاری، استراتژی سرمایه‌گذاری یک مبلغ ثابت دلاری در فواصل منظم از پیش تعیین‌شده برای توزیع خرید و کاهش میانگین هزینه هر سهم است. این رویکرد به ایجاد یک عادت سرمایه گذاری منظم کمک می کند و هزینه ها را کاهش می دهد.

یک مثال به سرمایه گذار کمک می کند تا میانگین هزینه دلار را بهتر درک کند. فرض کنید شخصی هر ماه ۵۰۰ دلار سرمایه گذاری می کند. در یک بازار پررونق، ۵۰۰ دلار ارز دیجیتال کمتری دریافت می‌کند، اما وقتی بازار کاهش می‌یابد، سرمایه‌گذار می‌تواند با همین مقدار ارز دیجیتال بیشتری بخرد. این استراتژی می‌تواند میانگین هزینه هر سکه را در مقایسه با هزینه‌ای که در صورت گران‌تر بودن همه ارزهای دیجیتال یکباره می‌خرید، پرداخت می‌کند، کاهش دهد.

برای خرید بیت کوین، می توان منتظر لحظه ای مناسب بود که قیمت آن پایین است. با این حال، به زمان بازار عملا برای کسی امکان پذیر نیست. در عوض، سرمایه گذاران می‌توانند پس انداز روزانه، هفتگی یا ماهانه را انتخاب کنند تا دلار خود را به طور پیوسته به پس انداز بیت کوین تبدیل کنند.

نحوه عملکرد سوان بیت کوین

سوان به مشتریان این امکان را می دهد که بیت کوین را به صورت خودکار برداشت کنند یا آن را در پلتفرمی که به نام خودشان تنظیم شده است قرار دهند. آنها می توانند به صورت دلخواه به بیت کوین دسترسی داشته باشند.

این پلتفرم علاوه بر چهره متمرکز بر مصرف کننده، Swan Private را برای مشاغل و افراد با ارزش خالص ارائه می دهد. می‌توان در مورد نگهداری بیت کوین، خرید مقدار زیادی بیت کوین یا اضافه کردن بیت کوین به ترازنامه شرکت، مشاوره تخصصی دریافت کرد. Swan Private به شرکت ها و افراد با ارزش خالص کمک می کند تا با BTC ثروت نسلی بسازند.

سوان دارای کارشناسان داخلی با تجربه گسترده در اکوسیستم بیت کوین است تا به مشتریان خصوصی در ایجاد یک برنامه سفارشی برای پس انداز در بیت کوین کمک کنند. سرمایه گذاران می توانند با یک منبع آگاه به جای یک سرویس مشتری بی خبر صحبت کنند، جایی که احتمال بیشتری وجود دارد که با یک حرفه ای با تجربه کمتر ایمیل رد و بدل کنند.

خدمات مشاور سوان ادغام بیت کوین را در سبد مشتریان تسهیل می کند، از جمله گزارش دهی و تعادل مجدد. گزارش دهی به کاربران یک نمای کلی از حساب های خود را ارائه می دهد. تعادل مجدد پرتفوی به همسویی مجدد اجزای دارایی در یک سبد سرمایه گذاری برای تعدیل ریسک های مرتبط اشاره دارد.

سوان همچنین مجموعه ای از محصولات منبع باز را برای نگهداری و استفاده از بیت کوین به همراه نرم افزار چند امضایی به همراه دارد. اعضا می توانند بیت کوین را به همکاران، دوستان و خانواده نیز بدهند.

چگونه سوان به “پس انداز” در بیت کوین کمک می کند

Swan به لطف رویکرد خود در ارائه آلتکوین‌ها به مشتریان این امکان را می‌دهد تا در بیت‌کوین صرفه‌جویی کنند و نه اینکه ارز دیجیتال را «تجارت» کنند. بیت کوین یکی از معدود دارایی های دیجیتالی است که به دلیل عدم جذب سرمایه و هیچ سازمان بازاریابی متمرکزی در حوزه قضایی ایالات متحده نه یک امنیت بلکه دارایی محسوب می شود.

ویژگی غیرمتمرکز بیت کوین در سال ۲۰۱۷ آشکار شد. زمانی که چندین شرکت استخراج بیت کوین، تولید کنندگان تجهیزات استخراج، صرافی های بزرگ و تعدادی از توسعه دهندگان کلیدی بیت کوین برای تغییر اندازه بلاک بلاکچین همکاری کردند. اما یک شبکه گره توزیع شده در سطح جهانی برنامه‌های آنها را خنثی کرد. بیت کوین در دنیای واقعی ثابت کرد که به اندازه کافی غیرمتمرکز و غیرقابل تغییر است.

با سوان می توان یک برنامه خرید تکراری روزانه، هفتگی یا ماهانه برای بیت کوین تنظیم کرد. اکثر حوزه های قضایی نظارتی چنین طرحی را پس انداز می دانند. پس از انجام خرید، سرمایه گذاران می توانند بیت کوین را به صورت دستی برداشت کنند یا یک طرح برداشت خودکار تنظیم کنند که بیت کوین را به کیف پول خود منتقل می کند. آنها همچنین می توانند برنامه های Swan را هر زمان که بخواهند متوقف یا لغو کنند.

کاملا برخلاف رویکرد رایج برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، سوان بازارهای نزولی را نیز در نظر می گیرد. اکثر سرمایه گذاران بیت کوین را به این امید خریداری می کنند که قیمت آن به طور مداوم در حال افزایش باشد، که به سادگی امکان پذیر نیست زیرا بازارهای نزولی همیشه وجود دارند.

چگونه بیت کوین قو هزینه ها را کاهش می دهد

سوان بیت کوین به عنوان نوعی حساب پس انداز عمل می کند. به عبارتی خرید بیت کوین را به صورت خودکار انجام داده شده و راهی آسان برای به دست آوردن بیت کوین را به کاربران ارائه می‌دهد. برای هزینه های رقابتی، کاربران می توانند برای خریدهای تکراری بیت کوین ثبت نام کنند. سوان با تمرکز انحصاری بر BTC، می‌تواند خرید بیت‌کوین را بدون دردسر کند و هزینه‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

سوان روش میانگین‌گیری هزینه‌های دلاری را برای جلوگیری از خرج کردن یا فروش بیش از حد بیت‌کوین به کار گرفته است. آنچه سوان به روی میز آورده است کاملاً متفاوت از صرافی های رایج است که باید با مجموعه ای از آلتکوین ها نیز سر و کار داشته باشند، که این فرآیند را بسیار پیچیده تر می کند و هزینه های مرتبط را افزایش می دهد. سوان، به عنوان یک پلتفرم مخصوص بیت کوین، ذاتا برای حل این مشکلات طراحی شده است.

به عنوان یک پلتفرم فقط بیت کوین، سوان بر خلاف یک صرافی، نیازی به اجرای یک گره برای تأیید آلتکوین ها ندارد، که به آن امکان می دهد هزینه های سنگین سخت افزار، پهنای باند و منابع انسانی را حذف کند و مزایای آن را به کاربران منتقل کند. سوان بیت کوین برای برنامه‌های پس‌انداز بلندمدت طراحی شده و کاربران می‌توانند در هنگام خریدهای کوچک بیت‌کوین، پول پس‌انداز کنند.

پلتفرم های چند سکه ای نیز باید بخش بزرگی از انطباق را اجرا کنند. وجود تعداد زیادی سکه در یک پلتفرم وضعیت امنیتی را پیچیده می‌کند. همه این عوامل به کارمزد معاملاتی بالاتر تبدیل می شوند. وقتی کسی بیت کوین را در یک صرافی خریداری می کند، به سادگی به این هزینه ها برای صرافی یارانه پرداخت می کند.

آیا بیت کوین swan امن است؟

بیت کوین وان که از طریق سوان خریداری می شود، متعلق به Prime Trust است که به داشتن میلیاردها دلار ارز دیجیتال مشهور است. این برخلاف خرید مبتنی بر صرافی است که در آن بیت کوین مستقیماً در کنترل صرافی است و نه کاربر.

علاوه بر این، بیت کوین با Prime Trust تحت نام کاربر ذخیره می شود و کاربر را تنها مالک قانونی می کند. این ارز دیجیتال در کیف پول‌های ذخیره‌سازی سرد آفلاین قرار دارد. برای امنیت بهتر حساب ها، سوان از رمزهای عبور یک بار مصرف استفاده می کند که به جای نام کاربری و رمز عبور ورود به سیستم برای کاربر ایمیل می شود.

حتی در موارد شدید انحلال سوان، کاربران کنترل قانونی وجوه ذخیره شده در Prime Trust را خواهند داشت. سوان حداقل داده های کاربران را برای مطابقت با مقررات حفظ می کند. انتقال بیت کوین و فیات بدون مجوز کاربران امکان پذیر نیست.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *