دانلود اپلیکشن سکویا

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال مینا

قیمت ارز دیجیتال MINA

ارز دیجیتال MINA یک بلاکچین است که هدف آن حل مشکل مقیاس پذیری ذاتی برخی از شبکه های بلاکچین اثبات کار (PoW) است. مینا از اندازه بلوک های کوچک و یک سیستم zk-SNARK استفاده می کند که به افراد بیشتری اجازه می‌دهد تا گره ها را اجرا کنند. هدف پروتکل Mina این است که به شما این امکان را بدهد که داده‌های خود را در یک بلاکچین مختصر و مقیاس پذیر ایمن و غیرمتمرکز نگه دارید. در مقاله رمز ارز مینا برایتان در مورد سابقه و هدف ایجاد آن صحبت کردیم، در این مقاله قصد داریم از قیمت ارز دیجیتال مینا و سرمایه گذاری روی آن بگوییم.

تاریخچه قیمت MINA

قبل از اینکه به بحث در مورد پیش‌بینی قیمت کریپتو MINA بپردازیم، بیایید عملکرد گذشته MINA coin را در نظر بگیریم.

ارز دیجیتال MINA برای اولین بار در تابستان سال ۲۰۲۲ در دسترس عموم قرار گرفت. در ۱ ژوئن ۲۰۲۲ به بالاترین حد خود یعنی ۹.۹۱ دلار رسید. با این حال، کاهش قیمت را تجربه کرد و در ماه بعد به زیر ۱ دلار رسید. با وجود این شکست، MINA بهبود یافت و در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ به اوج ۶.۵۷ دلار رسید.

در سال ۲۰۲۲، بازار کریپتو با یک سری چالش ها و افت مواجه شد که سکه MINA نیز از این قاعده مستثنی نبود. پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۹.۹۱ دلار در ژوئن ۲۰۲۲، افت قابل توجهی را تجربه کرد و در ماه بعد به زیر ۱ دلار رسید. علیرغم بهبودی کوتاه در ماه های مارس و آوریل، نوسانات بازار باعث شد که MINA در اکتبر به پایین ترین سطح خود یعنی ۰.۵۰۵ دلار برسد. این سکه در ماه نوامبر به دلیل فروپاشی صرافی FTX کاهش بیشتری را تجربه کرد و سال را با ۰.۴۳۳۹ دلار بسته شد که بیش از ۸۵ درصد زیان در سال را تجربه کرد.

در سال ۲۰۲۲، MINA، مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، با یک بازار دشوار با چندین سقوط و افت مواجه شد. علیرغم پیشرفت‌های مثبت اولیه، مانند تأمین مالی و فهرست شدن در کوین‌بیس، این کوین در ماه اکتبر به رکورد ۰.۵۰۵ دلار رسید. علیرغم برخی تلاش‌ها برای بازیابی، سال را با ۰.۴۳۳۹ دلار، با زیان سالانه قابل توجه بیش از ۸۵ درصد پایان داد.

سال ۲۰۲۳ با نرخ پایین شروع شد و سکه در تاریخ ۱ ژانویه به پایین ترین سطح تاریخ خود یعنی ۰.۴۲۱۴ دلار رسید. با این حال، علاقه دوباره افزایش یافته است و سکه روندی صعودی داشته است و در ۱۱ ژانویه به ارزش ۰.۵۱۷۵ دلار رسیده است. این سکه با عرضه در گردش ۸۰۲,۶۶۳,۷۹۷ MINA از مجموع عرضه ۸۲۴,۱۰۴,۹۷۲، ارزش بازار تقریباً ۴۱۵ میلیون دلار داشت و آن را به عنوان هفتاد و پنجمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی کرد.

تحلیل تکنیکال MINA

از ۷ فوریه ۲۰۲۲، احساسات کلی برای پیش بینی قیمت پروتکل مینا خوش بینانه است. تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که ۲۰ اندیکاتور سیگنال صعودی و تنها ۶ نشانگر نزولی را نشان می دهند. معاملات فعلی پروتکل مینا بالاتر از میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) است که نشان دهنده یک “خرید” در ۴ روز گذشته است. SMA 50 روزه نیز سیگنال خرید برای ۱۰ روز گذشته است. آخرین “صلیب مرگ” در بازار بیت کوین در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۲ رخ داد. بر اساس شاخص های فنی، پیش بینی می شود SMA 200 روزه پروتکل مینا در ماه آینده افزایش یابد و تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۳ به ۰.۶۳۵۵۳۲ دلار برسد. SMA 50 روزه است. پیش بینی می شود تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۳ به ۰.۷۵۱۶۹۳  دلار برسد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی ۶۴.۳۱ قرار دارد که نشان می دهد بازار MINA خنثی است.

سکه MINA چقدر می تواند بالا برود؟

Xبر اساس داده‌ها و تحلیل‌های کنونی، پروتکل مینا یک فرصت سرمایه‌گذاری امیدوارکننده با پایه‌های اساسی استوار به نظر می‌رسد. توجه به این نکته مهم است که بازارهای ارزهای دیجیتال به شدت نوسان دارد و تغییرات قیمت در آینده را نمی‌توان با قطعیت پیش بینی کرد.

پیش‌بینی قیمت پروتکل (MINA) ۲۰۲۳-۲۰۳۰

بیایید به برخی از پیش‌بینی‌های قیمت MINA که تا ۷ فوریه ۲۰۲۳ انجام شده است نگاهی بیندازیم.

پیش‌بینی قیمت سکه CoinCodex MINA برای سال‌های ۲۰۲۳، ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰
پیش‌بینی‌های قیمت MINA CoinCodex برای سال ۲۰۲۳ نامطمئن هستند، با این سایت پیشنهاد می‌شود که این سکه تا ۱۶ ژانویه ۲۰۲۳ تا ۰.۴۹۱۸۴۴  دلار کاهش یابد و تا ۱۱ فوریه ۲۰۲۳ به ۰.۵۹۸۳۶۷ دلار برسد. سیگنال های صعودی و ۹ نشان دهنده سیگنال های نزولی.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال DigitalCoinPrice MINA برای سال‌های ۲۰۲۳، ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰
با توجه به DigitalCoinPrice، MINA چشم انداز مثبتی برای آینده دارد. آنها پیش بینی می‌کنند که سکه در سال ۲۰۲۳ با قیمت ۱.۰۲ دلار معامله می‌شود و در سال ۲۰۲۵ به ۱.۸۲ دلار می‌رسد. علاوه بر این، آنها انتظار دارند که MINA ممکن است در سال ۲۰۳۰ به ۵.۳۸ دلار برسد.

WalletInvestor Mina Protocol برای سال‌های ۲۰۲۳، ۲۰۲۵ : چشم‌اندازی منفی برای قیمت MINA در کوتاه‌مدت داشت و پیش‌بینی آن‌ها حاکی از آن بود که سکه می‌تواند ظرف یک سال به پایین‌ترین سطح ۰.۰۴۰۱۹ دلار سقوط کند.

پیش بینی آینده پروتکل مینا به طور کلی

توجه به این نکته مهم است که پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت MINA بسیار متفاوت است، برخی کاهش ارزش و برخی دیگر رشد قابل‌توجهی را پیش‌بینی می‌کنند. مهم است که به یاد داشته باشید که بازارهای ارزهای دیجیتال بسیار نوسان هستند و پیش‌بینی‌های بلندمدت دقیق دشوار است.

سکه MINA چقدر می تواند بالا برود؟

طبق پیش‌بینی‌های قیمت MINA، انتظار می‌رود که سکه در سال ۲۰۲۶ روند صعودی را تجربه کند. پیش‌بینی می‌شود MINA در آن سال به بالاترین ارزش قبلی خود برسد و از آن فراتر رود. در سال ۲۰۲۶، پیش‌بینی می‌شود که ارزش این ارز دیجیتال ۳.۲۳ دلار با تخمین پایین ۲.۸۷ دلار و میانگین پیش‌بینی ۳.۰۱ دلار باشد.

پیش بینی قیمت MINA امروز

با توجه به روندها و تحلیل های فعلی بازار، MINA احتمالاً در آینده شاهد رشد مثبت خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که بازار کریپتو وارد فاز جدیدی شود و انتظار می‌رود MINA توجه و علاقه بیشتری را به خود جلب کند. بر اساس پیش بینی ها، انتظار می رود سال ۲۰۲۳ معاملات MINA با قیمت متوسط ۰.۹۵ دلار، حداقل قیمت ۰.۹۲ دلار و حداکثر قیمت ۱.۱۲ دلار به پایان برسد. برای سرمایه گذاری مینا می‌توانید از پلتفرم‌های معتبری مانند والکس، سکویا و صرافی‌های دیگر استفاده کنید.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *