دانلود اپلیکشن سکویا

توکن سوزی بایننس چیست؟

سکه سوزی بایننس

توکن سوزی بایننس (BNB Burn) بعدی تا سه ماهه بعدی نخواهد بود. اکنون که بیست و یکمین رایت کامل شده است، دارندگان BNB از نزدیک به برنامه رایت Binance برای بیست و دومین BNB Burn نگاه می‌کنند.

این رویداد که به طور منظم برنامه ریزی شده است، مقدار زیادی از بایننس کوین توسط صرافی برتر ارزهای دیجیتال بایننس نابود می‌شود. این تنها یکی از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده برای سوزاندن است. به طور مثال Shiba Inu Burns که در جامعه SHIB و Luna Classic Burns محبوب است.
در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد آخرین توکن سوزی بایننس BNB Burn بدانید، در ادامه مقاله در سکویا مگ نیوز خواهد آمد.

بیست و یکمین BNB کی سوخت؟

بیست و یکمین سوختن BNB در ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲ رخ داد و ۲,۰۶۵,۱۵۲.۴۲ BNB به ارزش بیش از ۵۴۶ میلیون دلار BNB را نابود کرد. این مقدار قابل توجهی بیشتر از سوزاندن بیستمین BNB است که ۱,۹۵۵,۴۱۳.۵۲ BNB را از بین برد.

بایننس آخرین رایت را در توییتر تأیید کرد و جزئیات کامل تراکنش را به اشتراک گذاشت. برای انجام سوختگی ۰.۰۰۲ BNB هزینه داشت. بایننس در طول شانزدهمین رایت BNB در ۱۸ جولای ۲۰۲۲، ۱،۲۹۶،۷۲۸ BNB را به ارزش بیش از ۳۹۳ میلیون دلار نابود کرد.

BNB بعدی رایت چه زمانی است؟

توکن سوزی بعدی، بیست و دومین سوختگی به شمار می‌آید که باید در پایان سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ انجام شود. مقدار تخریب شده در رایت بعدی BNB به تراکنش های زنجیره BNB بستگی دارد. در حالی که ممکن است این کاهش قیمت و تراکنش‌های کریپتو به بیست و یکمین سوختگی آسیب رسانده باشد. البته، هنوز زود است که حدس بزنیم که چقدر BNB به طور خاص از بین می‌رود.

با این حال، سایت BNBBurn که از الگوریتم سوزاندن خودکار استفاده می کند تخمین می زند که ۲,۰۵۹,۳۹۰.۲۸ BNB ممکن است از بین برود. در طی هفدهمین رایت BNB در اکتبر ۲۰۲۱، بایننس ۱،۳۳۵،۸۸۸ BNB به ارزش ۶۳۹ میلیون دلار را نابود کرد.

چقدر توکن سوخته است؟

مکانیسم سوختگی Binance BNB برای هجدهمین سوختگی به شدت تغییر کرد. اکنون یک روند خودکار برای سوزاندن است که بر روی یک فرمول خاص اجرا می‌شود. تفاوت اصلی این است که دیگر منعکس کننده سود بایننس نیست، بلکه بر اساس فعالیت زنجیره ای BNB است.

به گفته بایننس، مکانیسم سوختن جدید “هم عینی و هم قابل تایید” است و همچنین انعطاف پذیری را با تغییرات عرضه و تقاضا برای BNB فراهم می‌کند. جدای از این، بایننس در زمان واقعی رایت می‌شود و پس از ارتقاء برونو، حدود ۱۰۱۰۰۰ BNB را از بین می‌برد.

وایت پیپر اصلی بایننس بیان می‌کرد که صرافی ۲۰ درصد از سود سه ماهه خود را در BNB رایت می‌کند. وایت پیپر در سال ۲۰۱۹ تغییر کرد تا چنین مرجعی حذف شود، به این معنی که دیگر مشخص نیست که BNB چقدر سوزانده خواهد شد، یا چه نسبتی از سود از بین می‌رود. توضیح برای این تغییرات ناشی از رایت سریع BNB است. بایننس قول داده است که ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ BNB – یا ۵۰٪ از کل عرضه را بسوزاند. به گفته CZ، اکنون انتظار می‌رود که به جای ۲۷ سال، ۵ تا ۸ سال طول بکشد.

CZ پس از چهاردهمین BNB Burn گفت: در ابتدا، سرعت رایت با حجم معاملات در بایننس مرتبط بود. این امر تا حدودی «آهسته» یا حداقل کندتر از آنچه در ابتدا پیش‌بینی می‌کردیم به نظر می‌رسد.
“یک عارضه جانبی منفی ممکن است این باشد که شما نمی‌توانید از عدد رایت برای معکوس کردن درآمدهای Binance و غیره استفاده کنید. ممکن است همچنان بتوانید استنباط کنید که درآمدهای ما کمتر از یک عدد مشخص است. اما این یک عدد تقریبی خواهد بود.

BNB Burn چیست؟

سوزاندن BNB یک رویداد سه ماهه است که در آن بایننس BNB را بازخرید می‌کند و سپس این BNB را می سوزاند یا از بین می‌برد. این کار تا زمانی که بایننس ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ BNB را بسوزاند ادامه خواهد داشت.

بایننس کوین تنها ارز دیجیتالی نیست که در معرض سوزاندن سکه است. در می ۲۰۲۱، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، ۹۰ درصد SHIB خود را سوزاند. بیش از ۴۱۰ میلیارد SHIB به ارزش بیش از ۷ میلیارد دلار در روز انتقال که توسط بنیانگذار Shiba Inu به او هدیه شده بود.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *