دانلود اپلیکشن سکویا

۱۰ ارز دیجیتال مهم در ۲۰۲۳

ارز دیجیتال مهم ۲۰۲۳

بازار ارزهای دیجیتال افت و خیزهای بسیاری داشته و سوالاتی برای پیش بینی آینده ارزهای دیجیتال مطرح می‌شود. اینکه با افزایش سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال مهم امکان صعود یا سقوط برای آنها وجود دارد؟ آیا بیت کوین به نوسانات خود ادامه می‌دهد؟ و اینکه کدام رمز ارزها برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۳ مناسب هستند؟ در این مقاله در سکویا مگ نیوز به بررسی پیش بینی تحلیلگران می‌پردازیم که ۱۰ رمز برتر در سال ۲۰۲۳ را بشناسیم.

نگاهی به رمز ارزها در سال ۲۰۲۲

کریپتو در سال ۲۰۲۱ به محبوبیت خود ادامه داد. کوین بیس در آوریل ۲۰۲۱ آغاز به کار کرد (اولین شرکت بزرگ رمزنگاری که عمومی شد) و اولین صندوق قابل معامله در مبادلات ایالات متحده مرتبط با بیت کوین در ماه اکتبر راه اندازی شد.

به گزارش CNBC، ارز دیجیتال مهم، بیت کوین، سال خوبی را سپری کرد. این ارز دیجیتال مهم از ابتدای سال ۲۰۲۱ تقریباً ۷۰ درصد رشد داشته است و ارزش کل بازار کریپتو را به مجموع ۲ تریلیون دلار رساند. بدبینان انتظار دارند که ارزش بازار کریپتو تا سال ۲۰۳۰ حدود ۲۵۰ تریلیون دلار باشد. اما تنها کسری از این ارزش توسط بیت کوین اشغال خواهد شد. بخش قابل توجهی از این بازار بزرگ در دست سکه های رمزنگاری مانند اتریوم یا سولانا خواهد بود. با مشاهده اینکه در حال حاضر بیش از ۲۲۰۰۰ سکه در دسترس است. یافتن بهترین ارزهای رمزپایه ارزش سرمایه گذاری در دارایی های ۲۰۲۳ می تواند بسیار دشوار باشد. در اینجا ۱۰ رمز ارز برتر ۲۰۲۳ با پتانسیل بالا برای صعود، با وجود بازار نزولی فعلی، آورده شده است.

خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۳

عرضه نقدی بیت کوین کش به ۲۱ میلیون سکه محدود شده است. همچنین نرخ استخراج را تقریباً ۵۰ درصد هر چهار سال کاهش می‌دهد، که نشان از کاهش عرضه آنها را دارد. به دلیل سوختن سکه، ارزش بازار آن شاهد افزایش قیمت بوده است. بیت کوین یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در سال ۲۰۲۳ است.

سرمایه گذاری بایننس کوین

آینده BNB به رشد پلتفرم صرافی بایننس بستگی دارد. طبق سناریوی کنونی، آینده بایننس کوین روشن به نظر می‌رسد که می‌تواند قیمت‌ها را به بالاترین حد خود برساند. و از این رو، طبق پیش‌بینی قیمت بایننس کوین، ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۳ از ۶۱۰ دلار آمریکا عبور کند. بنابراین، این ارز یکی از ۱۰ رمز ارز برتر ۲۰۲۳ است که ارزش سرمایه‌گذاری برای ۱۰۰ برابر سود کردن را دارد.

قیمت دوج کوین در آینده

Dogecoin در سال ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد و از آن زمان تاکنون عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است. به طوری که در چند سال گذشته جزو یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو در کل بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. دوج کوین یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای افزایش ۱۰۰ برابری در سال ۲۰۲۳ است.

آینده ارز شیبا اینو

با این حال، یکی دیگر از ارزهای دیجیتال که نمی‌تواند مورد توجه قرار گیرد، شیبا اینو است. این رمزارز بیشتر یک رمزارز مبتنی بر جامعه بوده که امنیت و ویژگی‌های پیشرفته اکوسیستم اتریوم را دارد. سال‌های اخیر برای شیبا اینو بسیار امیدوار کننده بوده زیرا رشد به نمایش گذاشته شده قابل توجه بوده است. نتیجه؟ این رمز ارز ارزش سرمایه‌گذاری را دارد!

قیمت usd امروز

سکه USD دارای ارزش تعیین شده‌ای ۱ دلار آمریکا برای هر سکه است. این امر، USD Coin را به گزینه‌ای محبوب برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال تبدیل می‌کند.اگر می‌خواهید از نوسانات و ریسک قیمت مرتبط با ارزهای بزرگ مانند بیت کوین و اتریوم اجتناب کنید، این یکی از ۱۰ رمز ارز برتر به شمار می‌آید.

آینده ارز پالیگان

Polygon نسخه خود از Ethereum Hardfork را معرفی کرد که قیمت آن را قابل پیش بینی‌تر می‌کند و در نهایت MATIC را با سوزاندن سکه‌ها کاهش می‌دهد. هدف آن جلوگیری از سیل بیش از حد بازار با گردش توکن و در نهایت بهبود ارزش کلی توکن است.

آینده قیمت ریپل

Ripple XRP به سرعت در حال رشد است و در طول سال گذشته توانسته درصدر جدول قرار می‌گیرد. XRP به دلیل پروتکل اجماع خود می‌تواند تراکنش ها را در چند ثانیه با هزینه کم و با حداقل انرژی پردازش کند. این امر آن را به یکی از ارزهای دیجیتال دوستدار محیط زیست تبدیل می‌کند. از سوی دیگر، تراکنش های بیت کوین کارآمد نیستند. این یکی از ۱۰ ارز رمزپایه برتر است که ارزش سرمایه گذاری برای ۱۰۰ برابر سود تا پایان سال ۲۰۲۳ را دارد.

خرید ارز سولانا

سولانا در دو زمینه حیاتی برای توسعه، سرعت و هزینه های پایین تراکنش، به خوبی با اتریوم مطابقت دارد. ساختار اتریوم تراکنش ها را در هر ثانیه به ۱۵ تا ۳۰ در شبکه خود محدود می کند که منجر به هزینه های گاز بالا می‌شود. به دلیل ویژگی‌های انقلابی‌اش، سرمایه‌گذاران زیادی را جذب کرده است. برای خرید ارز سولانا می‌توانید با ورود به سکویا اقدام کنید.

آینده کاردانو

Cardano یک رمزارز نسل سوم است. ویژگی‌های آن بهترین ترکیب از رمزارزهای نسل اول و دوم مانند بیت کوین و اتریوم را ارائه می‌دهد. این سیستم از Proof of Stake (PoS) به جای Proof of Work (PoW) استفاده می‌کند و پایداری آن را در مقایسه با سایر سیستم های رمزنگاری بهبود می‌بخشد. کارشناسان، سرمایه گذاری در کاردانو را توصیه می‌کنند.

ارز آولانچ

Avalanch یکی از معدود بلاکچینی‌هایی است که می تواند بدون به خطر انداختن تمرکززدایی مقیاس شود. پتانسیل آن برای قابلیت همکاری با بسیاری از بلاک چین ها نامحدود است. بلاک چین‌های آوالانچ، الگوریتم‌های اجماع را بر اساس موارد استفاده تغییر می‌دهند و شبکه اعتبار سنجی بیشتری نسبت به سایر شبکه‌ها دارد. این یکی از ۱۰ ارز رمزپایه برتر است که ارزش سرمایه گذاری برای ۱۰۰ برابر سود تا پایان سال ۲۰۲۳ را دارد.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *