دانلود اپلیکشن سکویا

۵ بهترین ارزهای دیجیتال جدید در سال ۲۰۲۳

ارزهای دیجیتال جدید

پروژه های ارزهای دیجیتال جدید هر روز در حال ظهور هستند، به این معنی که سرمایه گذاران اکنون صدها (اگر نه هزاران) فرصت هیجان انگیز برای انتخاب دارند. اگرچه این بدون شک چیز خوبی است، اما اشباع بیش از حد بازار می‌تواند تصمیم گیری در مورد اینکه چه پروژه هایی مستحق توجه هستند و آنهایی که نیستند را چالش برانگیز کند.

از این رو در این مقاله بهترین ارز دیجیتال جدید که رشد بالقوه خوبی دارند را در سکویا مورد تحلیل قرار دادیم. این پنج ارز دیجیتال جدید براساس مقاله کوین تلگراف نوشته و تحلیل شده است.

ارزهای دیجیتال جدید با رشد بالقوه

لیست زیر پنج مورد از برترین ارزهای دیجیتال جدید است که توجه فوق العاده‌ای را از جامعه کریپتو به خود جلب کرده است:

Meta Masters Guild — یک اکوسیستم بازی نوآورانه بازی برای کسب درآمد (P2E).
Fight Out – یک پروژه کریپتوی جدید حرکت برای کسب درآمد برای تناسب اندام.
C+Charge – اعتبارات کربن و شبکه توکن شارژ EV.
RobotEra (TARO) – بازی متاورس و توکن غیرقابل تعویض (NFT) با پاداش و ایردراپ.
Calvaria (RIA) – یک بازی کارت نبرد P2E که در پیش فروش ۳ میلیون دلار فروخت.
نگاهی عمیق به بهترین پروژه های جدید رمزنگاری

ارز دیجیتال متا مسترز (MEMAG)

شروع بحث ما در مورد بهترین رمزارز جدید برای سرمایه گذاری، انجمن متا مسترز است. این پروژه منحصر به فرد در حال حاضر کشش عظیمی را در جامعه سرمایه گذاری ایجاد کرده و در عرض چند هفته مبلغ خیره کننده ۲.۴ میلیون دلار را جمع آوری کرده است.

به بیان ساده، Meta Masters Guild یک اکوسیستم بازی های موبایلی مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن ارائه بازی‌های همه جانبه با قابلیت پخش مجدد بی پایان خواهد بود. ویژگی‌های Play-to-Earn (P2E) هسته اصلی بازی‌های Meta Masters Guilds هستند و بازیکنان را قادر می‌سازد تا از طریق گیم‌پلی ماهر «Gems» به دست آورند.

crypto Meta Masters Guild (MEMAG)

طبق کاغذ سفید، این ارز خارج از زنجیره را می‌توان به راحتی به MEMAG، رمز بومی پروژه ERC-20 مبادله کرد. همچنین، بازیکنان می‌توانند جم‌ها را جمع‌آوری کنند و از آنها برای خرید اقلام از فروشگاه Meta Masters Guild استفاده کنند.

Meta Masters Guild با مشارکت با توسعه دهندگان مستقل جدید مانند Gamearound خود را از سایر پروژه های بازی بلاکچین متمایز می‌کند. سه بازی هیجان‌انگیز در حال ساخت هستند و Meta Kart Racers قرار است در اواخر سال ۲۰۲۳ منتشر شود.

این ارز رمزنگاری شده جدید تاثیر خوبی بر رونق بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری خواهد داشت، زیرا به نظر می‌رسد سرمایه گذاران مشتاق قرار گرفتن در معرض طبقات دارایی “خطرناک‌تر” هستند. سرمایه گذاران می‌توانند توکن های MEMAG را زودتر از طریق پیش فروش پروژه، با قیمت ۰.۰۱۶ دلار، خریداری کنند.

مبارزه کردن (FGHT)

کسانی که به دنبال بهترین ارز دیجیتال جدید برای سرمایه‌گذاری و رشد سریع برای کسب درآمد هستند، ممکن است بخواهند Fight Out را انتخاب کنند. هدف این پروژه نوآورانه بازی‌سازی کاهش وزن و ایجاد تناسب اندام از طریق یک فرآیند درون‌برنامه منحصربه‌فرد (و با ارزش) است.

کسانی که برنامه تلفن همراه Fight Out را دانلود می‌کنند می‌توانند یک نمایه بسازند و تمرین‌های شخصی‌سازی شده را از مربیان دریافت کنند. کاربران همچنین از ویدیوهای HD که نحوه انجام هر تمرین را توضیح می‌دهد بهره‌مند می‌شوند و از اثر بخشی آنها مطمئن خواهند بود.

fight out crypto

هنگامی که کاربران یک تمرین را کامل می کنند، برنامه Fight Out حرکات مرتبط را ردیابی می‌کند و با REPS به کاربر پاداش می‌دهد. REPS ارز خارج زنجیره ای Fight Out است که می‌توان از آن برای خرید مکمل و لباس از فروشگاه Fight Out استفاده کرد.

با این حال، FGHT توکن بومی ERC-20 Fight Out است که می‌تواند برای خرید REPS بیشتر استفاده شود. تیم Fight Out همچنین برنامه های هیجان انگیز متعددی برای FGHT دارد، از جمله استفاده از آن به عنوان ارز معاملاتی Fight Out Metaverse آینده است. سرمایه‌گذاران اولیه می‌توانند توکن‌های FGHT را تنها با قیمت ۰.۰۱۸۹۹ دلار خریداری کنند. همچنین بر اساس میزان سرمایه‌گذاری و دوره سرمایه‌گذاری، تا ۵۰ درصد پاداش دریافت کنند.

ارز دیجیتال جدید C+Charge (CCHG)

بسیاری بر این باورند که C+Charge بهترین رمزارز جدید برای خرید سرمایه گذاران آگاه به محیط زیست است. هدف اصلی C+Charge ایجاد یک سیستم پرداخت همتا به همتا برای شارژ وسایل نقلیه الکتریکی (EV) با استفاده از قدرت فناوری بلاک چین است.

قلب پروژه برنامه موبایل C+Charge است که دارندگان خودروهای برقی می توانند آن را دانلود کرده و برای خرید CCHG، توکن اصلی پروژه، استفاده کنند. سپس توکن‌های CCHG را می‌توان برای پرداخت هزینه شارژ EV، با برنامه C+Charge که دارای مکان‌یابی شارژر در زمان واقعی است، استفاده کرد.

زمانی که مالکان خودروهای برقی هزینه شارژ را با استفاده از توکن‌های CCHG پرداخت می‌کنند، اعتبار کربن را به نسبت به دست می‌آورند. این فرآیند صاحبان خودروهای برقی را تشویق می‌کند تا از سرویس C+Charge استفاده کنند، زیرا می‌توانند تأثیر مستقیمی در حفظ محیط زیست داشته باشند.

پیش فروش C+Charge ادامه دارد و به سرمایه گذاران اولیه اجازه می‌دهد تا توکن های CCHG را تنها با قیمت ۰.۰۱۳ دلار خریداری کنند. در حال حاضر بیش از ۵۳۰۰۰۰ دلار برای این پروژه جمع‌آوری شده است. تیم C+Charge می‌خواهد برخی از فهرست‌های قابل توجه تبادل متمرکز (CEX) را تضمین می‌کنند.

ارز دیجیتال RobotEra (TARO)

RobotEra یک نسخه جدید ارز دیجیتال در یک بخش متاورس است که قبلاً توجه فوق العاده‌ای را از جامعه به خود جلب کرده است. این پروژه مبتنی بر اتریوم توسط صرافی محبوب LBank پشتیبانی می‌شود و به نظر می‌رسد تجربه‌ای منحصر به فرد را برای همه کاربران ارائه دهد.

بازیکنان می توانند با خرید آواتارهای مبتنی بر NFT، دنیای مجازی غنی به نام تارو را طی کنند. این آواتارها که Robots نامیده می‌شوند، کلید باز کردن تمام ویژگی های RobotEra از جمله استخراج منابع، مالکیت زمین و ساختن ساختمان هستند.

با یافتن منابع کمیاب و تکمیل وظایف، بازیکنان می توانند TARO، توکن تراکنشی بومی RobotEra را تولید کنند. TARO همچنین می تواند از طریق سهام، تبلیغات در جهان، فروش زمین و موارد دیگر به دست آید. بسیاری از جامعه رمزنگاری بر این باورند که این بهترین ارز دیجیتال جدید برای خرید است، زیرا امکانات موجود در اکوسیستم بی پایان است. اگرچه این پروژه هنوز در حال توسعه است، سرمایه گذاران می‌توانند TARO را از طریق پیش فروش مداوم، با قیمت فقط ۰.۰۲ دلار خریداری کنند.

ارز دیجیتال Calvaria (RIA)

در پایان بحث ما در مورد بهترین ارز دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری، Calvaria است. Calvaria یک بازی کارتی تجاری مبتنی بر بلاکچین است که به نظر می رسد “مالکیت واقعی” دارایی های درون بازی را فراهم کند.

بازیکنان باید کارت هایی را خریداری کنند که نشان دهنده شخصیت های مختلف است تا یک عرشه کامل بسازند. هر کارت به‌عنوان یک NFT است، که تجارت آنها را در بازار Calvaria برای بازیکنان آسان می‌کند و از افزایش قیمت سود می‌برند.

اکوسیستم Calvaria دارای چندین عنصر گیم پلی هیجان انگیز است، مانند حالت بازیکن در مقابل بازیکن (با جوایز توکن) و کمپین تک نفره. جالب اینجاست که Calvaria برای موبایل هم طراحی شده و نسخه رایگان بازی هم دارد.

تیم Calvaria اخیراً یک مرحله پیش فروش بسیار موفق را به پایان رسانده که بیش از ۳ میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است. RIA، رمز بومی Calvaria، در BKEX در تاریخ ۷ فوریه به صورت زنده پخش می‌شود و فهرست‌های CEX اضافی برای هفته‌های بعد برنامه‌ریزی شده است.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *