دانلود اپلیکشن سکویا

درباره سرمایه گذاری بلند مدت چه می‌دانید؟

لپ تاپ نمودار رشد سرمایه گذاری

سرمایه گذاری بلندت مدت یکی از بهترین راه‌ها برای تضمین آینده مالی به شمار می‌آید. با اینکه بازار ارزهای دیجیتال نوسانات بسیاری را تجربه می‌کند، می‌توانید با داشتن رویکرد بلندمدت منتظر بازده‌های وسوسه‌انگیز در دراز مدت باشید. یکی از چالش‌های مهم سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال، پایبندی به آن است. بنابراین قبل از اینکه برای سرمایه گذاری طولانی مدت اقدامی انجام دهید، همه جوانب این نوع سرمایه گذاری را در نظر بگیرید. پس قبل از ایجاد یک سبد سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال، چهار سوال مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

چه میزان ریسک پذیر هستید؟

برای خرید یا سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده در دراز مدت، باید تحمل ریسک بالایی داشته باشید. ارزش ارزهای دیجیتال به شدت افزایش و کاهش می‌یابد. علاوه بر این، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها در نهایت سقوط نکنند.

به زمانی فکر کنید که همه ارزهای دیجیتال شما ناگهان بی ارزش شوند، چه اتفاقی برای شما می‌افتد. باز هم، قرار دادن پول خود در ارزهای دیجیتال به خودی خود یک سفته بازی است و نه سرمایه گذاری. فقط می‌توانید امیدوار باشید که در آینده، بتوانید سکه‌های خود را به قیمتی بیشتر از آنچه برای آنها پرداخت کرده‌اید، بفروشید.

چرا کریپتو می خرید؟

فرض کنید سال‌ها با تاریخ بازنشستگی خود فاصله دارید و تصمیم گرفتید که حداقل ۲۰ درصد از سبد سرمایه گذاری خود را به سرمایه گذاری‌های تهاجمی اختصاص دهید. پس ارزهای دیجیتال بلندمدت می‌توانند راهی برای بازدهی بالا باشند.

به دلیل فناوری بلاکچین، ارزش بلندمدتی برای ارزهای دیجیتال وجود دارد. این پتانسیل بی نهایت برای هدایت نوآوری در صنایع مالی و سایر صنایع است. بنابراین، سرمایه‌گذاری در کریپتو برای درازمدت مانند سرمایه‌گذاری روی جواهری است که در تاج قرار دارد که همان بلاکچین است.

چگونه و از کجا قصد خرید کریپتو دارید؟

ممکن است این موضوع را پیش پا افتاده ببینید، اما نمی‌توانید فقط وارد یک بانک یا مؤسسه مالی دیگر شوید و ارز دیجیتال بخرید. پلتفرم‌های همتا به همتا و صرافی‌های ارزهای دیجیتال تحت نظارت اندک یا بدون مقررات عمل می‌کنند. این بدان معناست که شما به عنوان یک سرمایه گذار فاقد نظارت و حمایتی هستید که توسط پلتفرم‌ها و بانک‌های سرمایه گذاری اصلی ارائه می‌شود. برای داشتن سرمایه گذاری آسان می‌توانید از سکویا استفاده کنید و بدون احراز هویت معاملات خود را در فضای امنی انجام دهید.

شما بار اضافی ارزیابی و ارزیابی لایه های مختلف امنیتی را در پلتفرم مورد نظر خود دارید. بخشی از تلاش شما، یافتن و ایمن کردن کیف پول مناسب است. کیف پول‌ها مبتنی بر ابر یا یک دستگاه فیزیکی هستند که امکان نگه‌داری آنها در خانه فراهم خواهد بود.البته، این خطر اضافی وجود دارد که اگر کلیدهای خود را گم کنید، سرمایه خود را نیز از دست خواهید داد.

کدام رمزارز وارد سبد سرمایه گذاری بلندمدت شما می شود؟

هزاران گزینه توکن در بازار ارز دیجیتال موجود است. بیت کوین این مزیت را دارد که اولین گزینه باشد. بیت کوین، بیشترین سهم بازار را دارد و در حال حاضر محبوب ترین است. این ویژگی‌ها به بیت‌کوین اجازه می‌دهد تا ارزش خود را در طول زمان حفظ کرده و افزایش دهد و آن را در بین دارایی‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت ارز دیجیتال امن‌تر قرار دهد.

برعکس، ممکن است متوجه شوید که ارزهای کمتر شناخته شده باعث نوآوری می‌شوند. چنین نوآوری‌هایی اغلب دارای اوراق سفید هستند که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر آنها را مرور کنید. در نظر بگیرید که آیا پتانسیل رشد بیشتر از ریسک بزرگتر است یا خیر.

در دنیای کریپتوکارنسی، تقریباً هر چیزی می‌تواند باعث بازدهی بیش از حد بالایی از یک ارز دیجیتال شود. برای مثال، دوج کوین را در نظر بگیرید که با وجود شروع به شوخی، ارزش آن افزایش چشمگیری داشت. البته، آنچه افزایش می‌یابد هم می‌تواند کاهش یابد، و قیمت dogecoin به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرد.

۴ نکته برای سرمایه گذاری در کریپتو

قبل از اینکه پولی را که به سختی به دست آورده‌اید در ارز دیجیتال قرار دهید، ممکن است بخواهید این نکات را در نظر بگیرید.

۱. سرمایه گذاری با یک استراتژی

احتمالاً این جمله را شنیده اید که “شکست در برنامه ریزی، برنامه ریزی برای شکست است.” این در مورد سرمایه گذاری صادق است. داشتن یک استراتژی که به خوبی با اهداف سرمایه گذاری شما کار می کند اولین گام برای کاهش ضرر است.

۲. یک استراتژی مدیریت ریسک داشته باشید

محدودیتی برای میزان سرمایه گذاری در یک توکن تعیین کنید و به آن پایبند باشید. استفاده از توقف ضرر برای به حداقل رساندن ضرر، یک راه عالی برای مدیریت ریسک به شمار می‌آید. علاوه بر این، با پولی که نمی‌توانید از دست بدهید، روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نکنید.

۳. پورتفولیوی خود را متنوع کنید

سرمایه گذاری فقط روی یک ارز دیجیتال در این بازار پر نوسان ایده خوبی نیست. با تنوع بخشیدن به سبد خود با سرمایه گذاری در توکن‌های مختلف، از کاهش شدید آنها جلوگیری کنید.

۴. راز موفقیت در طولانی مدت است

قیمت‌ها به طور منظم به طور چشمگیری کاهش و افزایش می‌یابد. پس از کاهش قیمت در مدت کوتاهی از فروش وحشتناک خودداری کنید. در عوض، سرمایه گذاری های خود را در بازار برای دوره های طولانی نگه دارید تا بهترین بازده سرمایه را به دست آورید.

آیا سرمایه گذاری بلندمدت روی ارزهای دیجیتال ارزش دارد؟

ارزهای دیجیتال دارایی‌های پر نوسانی هستند. در حالی که سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال می‌تواند یکی از راه‌های جمع‌آوری سریع ثروت باشد، سبد سرمایه‌گذاری شما می‌تواند در کمتر از یک روز افت پیدا کند.

پاسخ صحیح به این سوال به اهداف سرمایه گذاری شما بستگی دارد. اگر مقداری پول اضافی دارید که برای یک تا دو دهه از سرمایه‌گذاری آن بدتان نمی‌آید، سرمایه‌گذاری در کریپتو می‌تواند یک گزینه عالی باشد.

۵ مزیت سرمایه گذاری بلندمدت ارز دیجیتال

خرید و نگهداری ارزهای رمزنگاری شده ممکن است مسیری به سمت استقلال مالی ایجاد کند و در عین حال به شما کمک کند در طول زمان تورم را شکست دهید.

سرمایه‌گذاران جوان‌تر که به فناوری ارزهای دیجیتال ایمان دارند، فکر می‌کنند که در آینده مورد پذیرش گسترده‌تری قرار خواهد گرفت و در نتیجه ارزش آن افزایش می‌یابد.

به عنوان یک ذخیره ارزش در دراز مدت، هرچه کاربردهای واقعی بیشتری داشته باشد، احتمال افزایش ارزش آن بیشتر می شود.

سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال به شما امکان کنترل مستقیم بر سبد خود را می دهد. این به معنای کارمزد کمتر و دسترسی بهتر به سرمایه گذاری شما است.

اگر روی یک گروه کوچک اما متنوع از سکه‌ها سرمایه گذاری کنید، ارزهای دیجیتال به شما ابزاری برای ایجاد ثروت شخصی در درازمدت می‌دهند.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *