دانلود اپلیکشن سکویا

چگونه کار در متاورس و وب ۳ پیدا کنیم

یافتن کار در متاورس

برای یافتن شغل در Metaverse و Web3، باید مهارت‌های مناسب را داشته باشید. در واقع کار کردن در متاورس نیازمند آن است که با مردم تعامل و شبکه‌سازی کنید، برند خود را بسازید، محتوا تولید کنید و بیشتر در بازار کریپتو حضور داشته باشید. برای اینکه بدانید چه شغل‌هایی را می‌توان در متاورس ایجاد کرد به مقاله مهارت‌های موردنیاز ایجاد شغل مراجعه کنید.

آیا می توان در متاورس کار پیدا کرد؟

Metaverse مسیر شغلی بزرگ بعدی است که در آن می‌توان یک شغل ایده‌آل با شرکت‌هایی مانند Meta، Roblox، Microsoft، OpenSea، The Sandbox و بسیاری دیگر که آن را ایجاد می‌کنند، پیدا کرد. بنابراین، اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید در Metaverse شغلی پیدا کنید، باید بدانید شغل‌ها ترکیبی از بلاکچین، هوش مصنوعی، ۵G، بازی و سایر فناوری‌های Web3 مانند واقعیت افزوده و واقعیت مجازی هستند.

مهارت هایی مورد نیاز در متاورس

اولین قدم به سمت کشف مشاغل در متاورس، کسب مهارت ها و دانش مورد نیاز است. به عنوان مثال، یک هنرمند شخصیت سه بعدی که آواتارها را می‌سازد باید Blender، Maya، Cinema 4D را بشناسد و در ایجاد پوسته و بازی تخصص داشته باشد. اکثر مشاغل Metaverse نیاز به یک مجموعه مهارت رقابتی مانند دانش NodeJS، جاوا اسکریپت، ادغام رابط برنامه نویسی برنامه (API) و React دارند.

می‌توانید مهارت‌های بالا را با درخواست در دانشگاهی که دوره‌های مرتبط با متاورس یا یادگیری را بدون هزینه ارائه می‌دهد یا از طریق کمک‌های مالی در پلتفرم‌هایی مانند Coursera و edX ایجاد کنید. شبکه سازی با افراد همفکر برای رسیدن به مشاغل یا دوره‌های کارآموزی سطح پایه Metaverse ضروری است.

نام تجاری خود را بسازید، دید را بهبود بخشید و در Metaverse کسب درآمد کنید

پس از به دست آوردن مجموعه مهارت‌های مورد نظر، شروع به ساختن برند خود کنید و از به روز بودن نمونه کارها مطمئن شوید. به دنبال فرصت‌های شغلی در Metaverse در TheMetaverseJobs.com باشید. اما اینکه چگونه می‌توان با متاورس درآمد کسب کرد؟ راه‌های زیادی برای کسب درآمد در متاورس وجود دارد. به عنوان مثال، بازی‌های بازی برای کسب درآمد مانند Axie Infinity به گیمرها اجازه دهید تا با مبارزه با هیولاها یا سایر بازیکنان، معجون عشقی روان یا نشانه‌های SLP به دست آورند. بازیکنان همچنین می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) خود را برای کسب سود بفروشند.

میزبانی رویدادهای متاورس راه دیگری برای کسب درآمد در دنیای مجازی است. به عنوان مثال، جمعیت انبوهی را می‌توان به اجرای زنده توسط نوازندگان مشهور جذب کرد و از کاربران پول بلیط دریافت کنید. بسیاری از معماران و طراحان به دلیل هجوم برندها و شرکت هایی که قصد حضور Metaverse را دارند، در حال توسعه نمایش‌های سه بعدی از ساختمان‌ها هستند. بنابراین، می‌توانید برای کسب درآمد به یک معمار یا طراح متاورس تبدیل شوید.

فرصت های شغلی در Metaverse و Web3 چیست؟

مشاغل در صنعت کریپتو شامل مشاغل Web3، Metaverse و NFT از راه دور است که می‌توان به چند مورد اشاره کرد. شما می‌توانید چنین مشاغلی را در متاورس پیدا کنید.
مورد نیازترین عناوین شغلی در فضای Metaverse و Web3 عبارتند از NFT رسانه‌های اجتماعی و مدیر جامعه، نویسندگان و ویراستاران محتوا، توسعه دهندگان بلاکچین، مهندسین frontend و backend، خبرنگاران رسانه‌ها، مدیران بازاریابی رشد، مدیران پروژه، و استراتژیست‌های گیمیفیکیشن.
از طرف دیگر، برای جستجو و درخواست شغل در فضای بلاکچین، به cryptocurrencyjobs.co بروید. مجدداً تأکید می‌شود که برای ایجاد مشاغل در Web3 یا هر شغل رمزنگاری دیگری، باید با شرکت در انجمن‌ها، رویدادهای صنعتی و هکاتون‌ها خود را قابل مشاهده کنید.

فرصت‌ها در فضای Web3 بسیار زیاد است، اما علاقه‌مندان به بلاکچین باید در مورد نیازهای صنعت به روز باشند و در اسرع وقت برای کارآموزی Metaverse یا مشاغل NFT اقدام کنند.

راه های مختلف برای درخواست شغل در متاورس و وب ۳ چیست؟.

هر چه بیشتر افرادی که از اینترنت استفاده می‌کنند به ادغام عمیق‌تر فناوری در زندگی روزمره خود عادت کنند. فرصت‌های بیشتری باز خواهد شد. شبیه به چگونگی ظهور تدریجی اینترنت، توسعه Web3 به احتمال زیاد انتقالی خواهد بود، با افزایش دسترسی به مشاغل خلاق با پیشرفت فناوری و فرهنگ.

همراهی با آخرین پیشرفت‌ها در فضای رمزنگاری، مانند برنامه‌ها یا پروتکل‌های جدید، پرهزینه و زمان‌بر است. با وجود این، مزایای شرکت در فضای Web3، مانند حقوق رقابتی، و فرصت های یادگیری بیشتر، بیشتر از این معایب است. در اینجا روش های مختلفی برای غوطه ور شدن در دنیای متاورس و وب ۳ وجود دارد که در زیر توضیح داده شده است.

کارآموز شوید و یک دوست همکار پیدا کنید

کارآموزی سریع ترین راه برای دیدن اینکه آیا از یک رشته خاص لذت می برید یا خیر است. اگر در هر سطحی دانشجو هستید و فرصت کارآموزی را دارید، این احتمالا بهترین گزینه است زیرا با فضای Web3 در عین تجربه عملی آشنا خواهید شد.

علاوه بر این، پیدا کردن فردی که با آن علاقه مشترک داشته باشید که همکاری کنید بسیار مهم است. همکاری با دیگران باعث می‌شود که یادگیری بهتری داشته باشید و با اعتماد بنفس به مسیر خود ادامه دهید.

در جوامع کریپتو شرکت کنید و به یک DAO بپیوندید

علاوه بر این، Web3 همه چیز در مورد جامعه است و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) پرطرفدارترین مدل کسب‌وکار متعلق به جامعه در فضای کریپتو هستند. DAO‌های متمرکز بر جامعه، اتوماسیون را ترویج می‌دهند تا انسان‌ها از کارهای خسته کننده و ناخوشایند خلاص شوند.

این فناوری به افراد اجازه می‌دهد تا با دستگاه‌های ارزان قیمت وارد این محیط مجازی شوند، در اطراف بگردند و اجتماعات را تشکیل دهند. در این جوامع، مدیران می‌توانند استعدادهای مشتاق را پیدا کنند. بنابراین، به DAO بپیوندید یا در انجمن های Discord سایر پروژه های DeFi شرکت کنید تا از فرصت های شغلی در فضای کریپتو آگاه شوید.

بسیاری از DAO ها مانند Sushi، Index Coop، Rarible و Yearn شامل گروه‌های کاری مجزا برای افراد مختلف هستند. توسعه تجربه و نشان دادن اینکه می‌توانید برای یک محصول/پروتکل در DAO ارزش قائل شوید، روشی عالی برای به دست آوردن تجربه، بهبود دید خود و ایجاد یک نمونه کار است و در عین حال به طور بالقوه توسط DAO برای کمک‌های شما جبران می‌شود.

در CryptoTwitter فعال بمانید و برای برنامه های شریک درخواست دهید

علاوه بر این، شرکت های مختلف به کمک در زمینه مشاوره فناوری، توسعه محصول یا کار مدیریت نیاز دارند. برای اینکه بدانید آن سازمان‌ها چه هستند، در توییتر فعال باشید. شرکت‌کنندگان سؤالاتی می‌پرسند که در کریپتو توییتر ارزشمند است.

علاوه بر این، برای شریک شدن با شرکت های پیشرو در فضای بلاکچین درخواست دهید. به عنوان مثال، Algorand دارای یک شبکه در حال گسترش از همکاران یا شرکا است که جنبه‌ای از اکوسیستم بلاکچین را تقویت می‌کنند. از طرف دیگر، باید در شرکت‌های مورد علاقه خود مانند مایکروسافت یا متا برای درخواست شغل دهید.

علاقه خود را انتخاب کنید و درگیر شوید

شما می توانید پس از اینکه ایده خوبی در مورد مجموعه مهارت هایی که می‌توانید وارد کنید، جستجوی کار را آغاز کنید. علاوه بر این، برای درگیر شدن در فضای کریپتو، در CryptoTwitter فعال بمانید، در جوامع Discord شرکت کنید، یا همانطور که در بالا توضیح داده شد، در اوقات فراغت خود به یک DAO بپیوندید. تبدیل شدن به یک عضو مفید و ارزشمند، دید شما را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا شغل مورد نظر خود را در دنیای غیرمتمرکز بدست آورید.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *