دانلود اپلیکشن سکویا

پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) برای سال‌های ۲۰۲۳-۲۰۳۰

پیش بینی قیمت کاردانو

با افزایش تعداد تراکنش‌ها و قراردادهای هوشمند، مشکل مقیاس پذیری بیشتر می‌شود. بر اساس این شاخص، بیت کوین بسیار عقب تر از VISA و MasterCard است. با این حال هک های اتریوم به توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال که بر بهبود امنیت شبکه بلاک چین تمرکز دارند، خوش بینی افزوده است.

یکی از امیدوارکننده‌ترین تلاش‌ها برای حل این دو مشکل مبرم، ارز دیجیتال Cardano است. کاردانو (ADA) چیست؟ را در این مقاله بخوانید. سرمایه گذاران مشتاقند پیش بینی قیمت آتی Cardano (ADA) را بدانند. در طول این مقاله، پیش‌بینی‌های قیمت ارزهای دیجیتال ADA را بررسی می‌کنیم .

ویژگی های کاردانو (ADA)

در اینجا سه ویژگی اصلی ارز دیجیتال Cardano (ADA) آورده شده است:

هیچ استخراجی برای ارز دیجیتال کاردانو به معنای سنتی وجود ندارد. تمام ۴۵ میلیارد توکن ADA از قبل ایجاد شده است. حدود ۳۵ میلیارد در بین سازندگان و در ICO اولیه توزیع شد. بقیه به تدریج پس از یافتن بلوک جدید با درصد اضافی برای مالکیت در گردش قرار می‌گیرند. این از طرح سنتی کنترل تورم و توزیع بیشتر ارزهای دیجیتال به نفع تعداد محدودی از افراد استفاده می کند. با این حال، تا کنون هیچ اطلاعاتی در مورد گمانه زنی وجود ندارد.

از الگوریتم تایید Ouroboros استفاده شده است. این الگوریتم کاملا امن و مناسب حتی برای تراکنش های بانکی تبلیغ می شود. با این حال، از آنجایی که کار بر روی «تأیید واگذاری سهم» (DPos) اصلاح شده پیش می‌رود، همه چیز به انتخاب درست «نمایندگان» بستگی دارد که معامله را تأیید می‌کنند.

تأیید تسریع شده ویژگی های ADA. سازندگان کاردانو سیاستی دارند که کند کار بیت‌کوین و اتریوم به این دلیل است که زنجیره‌های بلاک چین طولانی‌تر می‌شوند و بنابراین به زمان بیشتری برای تأیید عدم تغییر نیاز دارند. کافی است فقط چند تراکنش آخر را بررسی کنید و اقدام لازم را انجام دهید. البته، این روند را سریعتر می کند، اما حفظ تعادل بین سرعت و امنیت مهم است. این الگوریتم ها ممکن است برای یک کتابخانه کافی باشد اما برای مقامات مالی و دولتی کافی نخواهد بود. مهم است که کل تاریخچه تراکنش ها را بررسی کنید، نه اینکه سعی کنید به هر وسیله لازم سریعتر از رقبا کار کنید. اگرچه این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا عمق مورد نیاز تأیید را تنظیم کنند، اما انجام این کار سرعت نرم افزار رمزنگاری Cardano را کاهش می دهد.

تاریخچه قیمت کاردانو (ADA).

در اوایل سال ۲۰۱۸، تحلیلگران پیش بینی کردند که ارز دیجیتال Cardano (ADA) از مرز روانی یک دلار فراتر خواهد رفت و احتمالاً به رشد خود ادامه خواهد داد. بخش اول پیش‌بینی قیمت Cardano (ADA) به سرعت محقق شد، اما ارز دیجیتال نتوانست بیشتر افزایش یابد و در عوض به سمت پایین حرکت کرد. در حمایت از کاردانو، ذکر این نکته ضروری است که سال ۲۰۱۸ آغاز بازار نزولی بود که بسیاری از پروژه ها در آن آسیب دیدند. با وجود کاهش قیمت، تیم کاردانو به کار بر روی پروژه ادامه داد و به پیشرفت دست یافت. آنها آپدیت مهم شلی و یک سیستم رای گیری برای پیشنهاد بهبود و بودجه را اجرا کردند که در اکتبر ۲۰۲۰ در دسترس قرار گرفت.

در اکتبر ۲۰۱۷، توکن ADA با قیمت اولیه ۰.۰۲ دلار در صرافی‌های ارزهای دیجیتال قرار گرفت. علاقه و تقاضای بالا برای ارز دیجیتال به ADA اجازه داد تا در تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۱۸، بالاترین قیمت خود را در ۱.۳۳ دلار ثبت کند. متأسفانه، عقب نشینی در تمام بازارهای ارزهای دیجیتال Cardano (ADA) را پایین آورد. پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ، ADA در ماه آوریل به ۰.۰۱۳ دلار سقوط کرد، جایی که بازگشت سکه به ۰.۰۴ دلار در اوایل ماه می رسید. این بازگشت موقتی بود و قیمت کاردانو تا دسامبر ۲۰۱۸ به ۰.۰۲۶ دلار کاهش یافت. کاردانو (ADA) سال را با ۰.۰۴۴ دلار بسته است.

پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) برای سال‌های ۲۰۲۳، ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰

ارز دیجیتال Cardano بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد، بنابراین تعداد سرمایه گذارانی که مایل به سرمایه گذاری در ADA هستند به تدریج در حال افزایش است. به روز رسانی اکتبر ۲۰۲۰ پروتکل رای گیری و حاکمیت کافی بود تا شاهد افزایش قابل توجه قیمت باشیم. بیایید ببینیم سال ۲۰۲۳ و سال های آینده چه چیزی برای ADA در نظر گرفته است.

طبق پیش‌بینی قیمت Cardano TradingBeasts، انتظار می‌رود ADA برای مدتی خنثی نسبت به صعودی باقی بماند. آنها پیش بینی می کنند که قیمت کمی بالاتر معامله می شود و سال را در حدود ۰.۳۶۲ دلار به پایان می رساند. در سال ۲۰۲۳، آنها همچنان به پیش بینی افزایش آهسته اما ثابت قیمت تا پایان سال ادامه می دهند. سال‌های پس از آن شاهد یک پیش‌بینی کمی صعودی قیمت ADA خواهیم بود زیرا انتظار می‌رود قیمت Cardano در سال ۲۰۲۵ بالای ۰.۷۵۷ دلار ثابت بماند.

پیش‌بینی قیمت WalletInvestor Cardano (ADA) برای سال‌های ۲۰۲۳، ۲۰۲۴، ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰

پیش‌بینی قیمت ADA WalletInvestor برای سال آینده کاملاً نزولی است. آنها پیش بینی کرده اند که کاردانو تا پایان سال ۲۰۲۳ ۹۲ درصد از ارزش فعلی خود را از دست خواهد داد و به این نتیجه رسیدند که سرمایه گذاری بلندمدت خوبی نیست.
CoinSwitch معمولاً در مورد پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال کاملاً محافظه‌کار است و ما می‌توانیم آن را در پیش‌بینی قیمت ADA آن را هم ببینیم. آنها باور دارند که Cardano یک فناوری به سرعت در حال رشد است و در سال های آینده شاهد پذیرش گسترده تری خواهد بود. این به طور طبیعی باید به قیمت‌های بالاتر سکه ADA تبدیل شود، اما CoinSwitch برخی از معایب را نیز ذکر کرده است که ممکن است مانع از حرکت صعودی قیمت شود.

کاردانو (ADA) پیش بینی ارزش آینده به طور کلی

آیا کاردانو آینده ای دارد؟ دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم کاردانو قوانین بازی صنعت را تغییر خواهد داد، درست مانند کاری که اتریوم در زمان خود انجام داد. سرمایه گذاری در این پروژه در حال حاضر به طور بالقوه می تواند بازده قابل قبولی را به همراه داشته باشد. اگر احساسات عمومی بازار یک بار دیگر مثبت شود، قیمت دارایی قطعاً همراه با سایر ارزهای دیجیتال رونق خواهد گرفت.

آیا کاردانو (ADA) صعود خواهد کرد؟

در حال حاضر، Сardano تحت تأثیر یک روند نزولی قوی قرار دارد، که لزوماً به این معنی نیست که در هر نوع مشکل غیرقابل برگشتی قرار دارد. ما بر این باوریم که موقعیت ADA به اندازه کافی قوی است تا شاهد ماندگاری آن از بازار نزولی فعلی باشیم و به زودی به قیمت های بالاتر بازگردد.

کاردانو (ADA) پیش بینی قیمت امروز

Cardano دارای یک تیم توسعه چشمگیر و یک چشم انداز بلند مدت برای بلاک چین و ارز دیجیتال خود است. در حالی که هدف اصلی این پلتفرم استفاده از رمزنگاری ADA است، بلاک چین می‌تواند به سطح جدیدی برسد و قابلیت‌های آن کاربرد آن را برای شرکت‌کنندگان اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترش می‌دهد. راه‌حل‌های کاردانو برای مقیاس‌پذیری، سرعت تراکنش و افزایش امنیت شبکه، در آینده‌ای قابل پیش‌بینی برای سرمایه‌گذاران مزایایی به همراه خواهد داشت.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *