دانلود اپلیکشن سکویا

سال ۲۰۲۳ برای سرمایه گذاری شیبا اینو مناسب است؟

خرید شیبا اینو

ارزش بازار شیبا اینو از زمان بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۲۱ بیش از ۸۹ درصد کاهش یافته است. این امر باعث می‌شود سرمایه گذاران این سوال را مطرح کنند که آیا برای خرید شیبا اینو دیر شده است؟ از این رو می‌خواهیم بگوییم آیا SHIB هنوز ارزش افزودن به سبد ارزهای دیجیتال را دارد یا خیر. تجزیه و تحلیل جامع ما در مورد عملکرد میم کوین، موارد استفاده، دیدگاه های متخصص و موارد دیگر را مورد بررسی قرار می‌دهد.

آیا برای خرید شیبا اینو خیلی دیر است؟

از جمله ادعاهای شیبا اینو برای شهرت این است که یکی از بزرگترین دستاوردهای سالانه ای را که تا به حال برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال دیده شده را به همراه داشته است. با این حال، طبق آمار CoinMarketCap، ارزش بازار SHIB در مقایسه با اوج سال ۲۰۲۱ حدود ۸۹ درصد کاهش یافته است. به این ترتیب، این سوال را ایجاد می کند که آیا Shiba Inu هنوز ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

ارزش این ارز رمزنگاری شده معروف میم در حال حاضر کمتر از ۴.۵ میلیارد دلار است. همانطور که اشاره شد، این نسبت به بالاترین حد خود در سال ۲۰۲۱ فاصله زیادی دارد. با این حال، اکثر ارزهای دیجیتال از زمان ارزش گذاری خود در سال ۲۰۲۲ طبق چرخه بازار نزولی به میزان زیادی کاهش یافته اند.
ناگفته نماند که یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان، FTX، از آن زمان اعلام ورشکستگی کرده است که بر شیبا اینو و بازار گسترده‌تر تأثیر می‌گذارد.
آیا هنوز زمان خوبی برای خرید شیبا اینو است؟ کسانی که تمایل به ریسک دارند ممکن است توکن های SHIB را در حالی که در مقایسه با ابتدای سال با تخفیف معامله می کنند، خریداری کنند.

تاریخچه قیمت شیبا اینو

Shiba Inu در آگوست ۲۰۲۰ ایجاد شد و تجارت را با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱ دلار آغاز کرد. توکن های SHIB برای چندین ماه زیر رادار باقی ماندند. با این حال، تا اواسط ماه مه ۲۰۲۱، توکن‌های SHIB تا ۳.۴ میلیون درصد افزایش یافته بود که عمدتاً به دلیل علاقه شدید به توکن‌های میم مانند Dogecoin بود.

نزدیک به پایان همان ماه، بازار سقوط کرد و شیبا اینو بیش از ۷۶ درصد سقوط کرد. با این حال، در اکتبر ۲۰۲۱، شیبا اینو همراه با بسیاری از آلتکوین های دیگر دوباره در حال افزایش بود. در واقع، برخی از سرمایه گذاران SHIB بر اساس ارزش آن در آغاز سال ۲۰۲۱، تا پایان اکتبر همان سال با سود بیش از ۱۲۱ میلیون درصد مواجه شدند. آیا Shiba Inu همچنان در حال افزایش است؟ راحت ترین پاسخ نه است. برعکس، شیبا اینو به دنبال بالاترین رکورد خود، به سقوط خود ادامه داده است.

در اینجا لیستی از برخی از اوج و فرودهای Shiba Inu آورده‌ایم:

می ۲۰۲۱- تا یازدهم ماه، Shiba Inu ارزش بازار تقریباً ۱۳.۷ میلیارد دلار داشت.
ژوئن ۲۰۲۱ – یک ماه بعد ارزش بازار SHIB به ۲.۴ میلیارد دلار کاهش یافت – این نشان دهنده کاهش بیش از ۸۲٪ است.
اکتبر ۲۰۲۱ – تا پایان ماه، Shiba Inu به ارزش بازار جدید ۴۳.۵ میلیارد دلاری رسید – افزایش بیش از ۱۷۰۰٪
ژانویه ۲۰۲۲ – ارزش بازار Shiba Inu در آغاز سال ۱۸.۳ میلیارد دلار بود.
نوامبر ۲۰۲۲ – در هفته اول نوامبر، Shiba Inu به ۵.۳ میلیارد دلار کاهش یافت
دسامبر ۲۰۲۲ – SHIB بیش از ۸۹ درصد از بالاترین سطح تاریخ کاهش یافت
طبق موارد فوق، Shiba Inu همچنان شاهد نوسانات شدید است.

شیبا اینو در سال ۲۰۲۲ چگونه عمل کرده است؟

همانطور که به موضوع پرداختیم، در سال ۲۰۲۱ شاهد افزایش قابل توجهی از سکه های میم بودیم. در ماه اکتبر، SHIB زمانی که به بالاترین ارزش بازار تاریخ خود یعنی ۴۳.۵ میلیارد دلار رسید، به اوج خود رسید. سرمایه گذاران می‌پرسند، “آیا هنوز باید شیبا اینو بخرم؟” احتمالاً در رابطه با عملکرد اخیر توکن‌های SHIB به اطلاعات بیشتری نیاز خواهد داشت.

تحلیل بازار نشان داده که چگونه ترس از دست دادن (FOMO) و تبلیغات آنلاین می‌‌تواند بر بازارهای رمزنگاری تاثیر بگذارد. سال ۲۰۲۲ فصل زمستان کریپتوها را به همراه داشت و به همین دلیل بسیاری از ارزهای دیجیتال به شدت سقوط کردند.

تا ژانویه ۲۰۲۲، Shiba Inu دارای ارزش بازار ۱۸.۳ میلیارد دلاری بود که بسیار کمتر از بالاترین رکورد تاریخ خود بود. در اواسط ماه مه ۲۰۲۲، شیبا اینو به ۵.۴میلیارد دلار کاهش یافت و تا ژوئن به ۴.۲ میلیارد دلار کاهش یافت.

در اوایل اکتبر ۲۰۲۲ توکن میم محبوب ارزش بازار خود را به حدود ۷.۵میلیارد دلار افزایش داده بود. این همه در نوامبر ۲۰.۲۲ تغییر کرد. در ماه‌های اخیر، ارزش ارزهای دیجیتال به‌طور چشمگیری کاهش یافته است و به نظر می‌رسد که اکنون پایین‌تر از آن چیزی است که هر کسی پیش‌بینی کرده بود. سرمایه‌گذاران مضطرب دارایی‌های رمزنگاری خود را در نتیجه ورشکستگی FTX پس می‌گیرند. این اعلام بازار را شوکه کرد و باعث شد ارزهای دیجیتال به شدت سقوط کنند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو ۲۰۲۳-۲۰۳۰

آیا برای خرید شیبا اینو دیر شده است؟ ما برخی از پیش بینی های قیمت Shiba Inu را برای ۱۰ سال آینده تجزیه و تحلیل کردیم. تعدادی از کارشناسان با پیش‌بینی قیمت شیبا اینو معتقد هستند که احتمال اوج گرفتن این رمز ارز وجود دارد. برخی تحلیل ها نشان می دهد که در سال ۲۰۲۳، حداقل و حداکثر قیمت معاملاتی SHIB می تواند به ترتیب حدود ۰.۰۰۰۰۱۶۰۵۸۴ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۹۳۰۸۱ دلار باشد. حداکثر پیش بینی نشان دهنده افزایش احتمالی تقریباً ۹۷٪ بر اساس قیمت در زمان نوشتن است. اگر افزایش قابل توجه دیگری وجود داشته باشد، برخی از اقتصاددانان پیش بینی می کنند که شیبا اینو در سال ۲۰۲۵ به ۰.۰۱ دلار خواهد رسید. باید همه پیش‌بینی‌های قیمت کریپتو را به راحتی تلقی کرد و از آن به عنوان یک عامل تعیین‌کننده استفاده نکرد.

سکه شیبا اینو را از کجا بخریم؟

آیا شیبا اینو هنوز ارزش خرید دارد؟ به سرمایه گذارانی که فکر می کنند ممکن است توکن ها را از طریق یک کارگزاری آنلاین یا سرویس سرمایه گذاری سکویا خریداری کنند. سرویس سکویا امکان خرید آسان و امن شیبا اینو و هر رمز ارز دیگری را فراهم می‌کند. سرمایه گذاران می‌توانند رمز ارز خرید و فروش کنند.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *