دانلود اپلیکشن سکویا

پیش بینی قیمت بیت کوین و اتریوم

پیش بینی قینا بیت کوین

بیت کوین در پایین ترین قیمت خود در ۷۶ روز گذشته معامله می‌شود، اما تحلیلگران می‌گویند اقدامات آتی فدرال رزرو و رکورد بالای بهره باز احتمال دارد که بیت کوین در آینده اوج بگیرد. با این حال بیت کوین و اتریوم در تلاش هستند که روند صعودی داشته باشند. از بین آلت کوین‌ها ایکس آر پی (XRP) در زیر ۰.۳۳۵ دلار گیر کرده ولی رمز ارز نکسو (NEXO) عملکرد بهتری دارد.  

با این حال قیمت بیت کوین همچنان در تلاش است تا مقاومت ۲۰,۵۰۰ دلاری را از بین ببرد و اتریوم نتوانست در نزدیکی ۱,۶۲۰ دلار باقی بماند. از بین آلت‌ کوین‌های دیگر کاردانو (ADA) ممکن است نتواند بالاتر از منطقه حمایتی ۰.۴۵ دلار باقی بماند.

نمودار مقاومت بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین

 با اینکه بیت کوین اخیرا جهشی به سمت قیمت ۲۰هزار دلار داشته اما در محدود قیمت ۲۰,۵۰۰ دلار با مقاومت بسیار قوی رو به رو شد. با این حال نتوانست شتاب صعودی داشته باشد و اکنون زیر قیمت ۲۰,۵۰۰دلار گیر کرده است و امکان کاهش قیمت بسیاری را دارد. اگر بیت کوین روند صعودی داشته باشید باید اولین مقاومت در محدوده قیمت ۲۰,۳۲۰ دلار را تجربه کند. پس از گذر از محدوه قیمت ۲۰,۵۰۰ می‌توان انتظار داشت که سرعت افزایش قیمت بیت کوین بالا برود.

پیش بینی قیمت اتریوم

تلاش بی سرانجام اتریوم برای قرار گرفتن در بالای قیمت ۱,۶۲۰ دلار و صعود به قیمت ۱,۶۵۰ دلار با شکست مواجه شد. کاهش قیمت اتریوم تا ۱,۵۵۰ هم ادامه پیدا کرد به طوری که در هفته گذشته اتریوم ۶ درصد از ارزش خود را از دست داده است. اگر اتریوم دوباره بخواهد در مسیر صعودی قرار گیرد،‌ خرس‌های بازار اتریوم در محدوده قیمت‌های ۱,۶۰۰ و ۱,۶۲۰ دلار منتظر آن خواهند بود. اگر این روند نزولی ادامه دار شود اولین حمایت اتریوم در قیمت ‍۱,۵۵۰ دلار و مرحله حمایت بعدی در قیمت ۱,۵۰۰ دلار خواهد بود. اتریوم در این محدوده‌ها اگر نتواند مقاومت کند به سطح ۱,۴۲۰ دلار هم کاهش پیدا می‌کند.

نمودار قیمت آلت کوین ها

قیمت آلت کوین های دیگر

کاردانو (ADA)  تلاش کرد به منطقه مقاومت ۰.۴۷۵ دلاری برسد اما متاسفانه نتوانست و به زیر قیمت ۰.۴۵ تغییر روند داد. اگر خرس‌های بازار کاردانو در کمین باشند احتمال حرکت به سمت منطقه حمایتی ۰.۴۲ دلاری وجود دارد.

بی ان بی (BNB) همچنان در تلاش است تا مقاومت ۲۹۲ دلاری را از بین ببرد. اگر قیمت بی ان بی در نزدیکترین مدت نتواند به بالای ۲۹۲ دلار برسد، ممکن است به سمت سطح ۲۸۰ دلار افت کند.

سولانا (SOL) در محدوده ای بالاتر از حمایت ۳۲ دلار معامله می‌شود. به نظر می‌رسد اگر در نزدیک قیمت ۳۳.۵۰ دلار مقاومت کند امکان صعود به قیمت ۳۵ دلار را خواهد داشت.  

دوج DOGE در بالای منطقه حمایت ۰.۰۶۲۰ دلار گیر کرده است. منطقه شکست اصلی نزدیک به سطح ۰.۰۶۵ دلار است که بالاتر از آن قیمت می تواند به سمت سطح ۰.۰۷۰ دلار افزایش یابد.

قیمت ایکس ار پی (XRP) در حال تلاش برای افزایش سرعت برای حرکت به بالای منطقه ۰.۳۳۵ دلار است. مقاومت اصلی بعدی ۰.۳۵ دلار است که بالاتر از آن می تواند تا سطح ۰.۳۷۵ دلار افزایش یابد.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *