دانلود اپلیکشن سکویا

۵ بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

سکه های رمز ارز درکنار پول یورو

انتخاب بهترین ارز دیجیتال سرمایه گذاری بلندمت در این بازار خرسی به نظر دشوار می‌رسد. حالا که زمستان رمز ارزها فرا رسیده باید بین تمامی ارزهای دیجیتال بهترین آنها را برای سرمایه گذاری طولانی مدت انتخاب کرد. زیرا ۲۱هزار پروژه ارز دیجیتال وجود دارد که هرکدام به دنبال جذب سرمایه‌های متنوعی با هدف‌های متفاوتی هستند. به همین دلیل، انتخاب ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری کاری سخت و پیچیده به نظر می‌رسد.

البته، بسیاری از کارشناسان عقیده دارند که ۹۰ درصد ارزهای دیجیتال موجود از بین خواهند رفت. بنابراین برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال باید آنهایی که پتانسیل بالایی دارند را برای سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب کنید. خوشبختانه ما در سکویا مگ نیوز ۵ مورد از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت را شناسایی کرده‌ایم. ارزهای رمزپایه موجود در این لیست دارای معیارهای اساسی و فنی هستند که نشان می دهد پتانسیل قابل توجهی برای حرکت رو به جلو دارند.

سرمایه گذاری سکه های بیت کوین

اگر می‌خواهید بدانید که بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت کدامند، به خواندن این مقاله در سکویا ادامه دهید.

بیت کوین ارز بلند مدت

بیت کوین بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان از نظر ارزش بازار است. می‌توانید از آن برای خریدهای آنلاین و غیرحضوری استفاده کنید. اگر مانند اکثر سرمایه‌گذاران بیت‌کوین هستید، آن را به عنوان یکی از دارایی‌های ماندگار در سبد سرمایه‌گذاری خود ببینید. این رمز ارز بیشتر به یک سرمایه گذاری امن تبدیل شده و جایگاه مناسبی برای آن در سبد ارزهای دیجیتال بلندمدت وجود دارد.

بیت کوین زمانی که ایلان ماسک، اعلام کرد این شرکت ۱.۵ میلیارد دلاری را خریده، تقویت شد.

لوگو شرکت تسلا

ماسک پس از مدتی به دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی آن را لغو کرد و در نهایت بیشتر دارایی‌های بیت‌کوین تسلا را فروخت. از سوی دیگر، بسیاری از شرکت های دیگر، از جمله مایکروسافت، پی پال و راکوتن، بیت کوین را برای پرداخت‌هایشان می‌پذیرند. همچنین در ماه سپتامبر، کلرادو اولین ایالتی بود که بیت کوین را برای پرداخت مالیات پذیرفت.

بیت کوین دارایی بی ثباتی است که اگر هر روز آن را ردیابی کنید، بیشترین کاهش قیمت و افزایش قیمت را در سال اخیر داشته است. اتریوم بهترین عملکرد را در ۱۰ سال گذشته داشته و با ارتقای شبکه بلاکچین با ارزش‌تر شده است. از آنجایی که همه ارزهای رمزپایه نوسان دارند، اگر به دنبال ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری طولانی مدت هستید، پایبندی به اولین و با ارزش‌ترین رمزارز این بازار می‌تواند منطقی باشد.

سرمایه گذاری بلند مدت اتریوم

ETH به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی می‌شود. اتریوم هم نام یک پلتفرم بلاکچین و هم نام رمز ارز بومی این پلتفرم است. این توکن می‌تواند به عنوان ذخیره ارزش بیت کوین مورد استفاده قرار گیرد و همچنین به عنوان یکی از بهترین پلتفرم ها برای برنامه های غیرمتمرکز ظاهر شده است.

در واقع، به دلیل پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی مانند قراردادهای هوشمند، به پلتفرم مورد علاقه توسعه دهندگان تبدیل شده است. اتریوم اخیراً ارتقایی را انجام داد که به آن The Merge گفته می‌شود زیرا شبکه از پروتکل اثبات کار به پروتکل اثبات سهام تبدیل شد. به گفته وب سایت اتریوم، انتظار می‌رود این ارتقا مقیاس پذیری، امنیت و پایداری شبکه را بهبود بخشد.

ویزا کارت همراه سکه بیت کوین

برخی از تحلیلگران تردید دارند که ادغام اثر صعودی بر اتریوم داشته باشد. در واقع، اتریوم در روزهای پس از ارتقا علیرغم جنون خرید در اوایل تابستان و افزایش قیمت در هفته اول، در واقع کاهش پیدا کرد. علاوه بر این، سکه‌ها می توانند کمیاب تر شوند. برای مثال، در روز اول ادغام، هزینه‌های شبکه بیشتر از هزینه‌هایی بود که برای اعتبارسنجی‌ها صادر می‌شد، که باعث کاهش عرضه کل سکه هم شد.

کاردانو (ADA) با سود بالا

Cardano یکی دیگر از ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت به شمار می‌آید. در حالی که عملکرد بازار نزولی است، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار آن در توییتر نوشت: “کاردانو می‌تواند سرطان را درمان کند … و ما همچنان سقوط می کنیم”. این پلتفرم در حالی که یک مزیت بزرگ نسبت به اتریوم داشت، جای پای محکمی پیدا کرد: پروتکل اثبات سهام.

در حالی که قبل از ادغام، اتریوم از پروتکل اثبات کار قدیمی‌تر برای تأیید تراکنش‌ها و محافظت از یکپارچگی شبکه استفاده می‌کرد، پروتکل اثبات سهام کاردانو عملکرد مشابهی داشت که سریع‌تر، ارزان‌تر و کارآمدتر بود.

اگرچه ارتقای اتریوم به اثبات سهام ممکن است زمین بازی را هموار کند و بازار را با دارایی‌های اثبات سهام پر کند. محبوبیت کاردانو در بین توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز می‌تواند تقاضا را برای توکن ADA بالا نگه دارد.

در ۲۴ ساعت پس از “هارد فورک” کاردانو، بیش از ۱۰۰ قرارداد هوشمند در شبکه ایجاد شد و از آن زمان تاکنون رشد تصاعدی آن به خوبی دیده می‌شود. که ارتقاء ۲۲ سپتامبر قابلیت برنامه‌ریزی شبکه را بهبود بخشید و پردازش‌های سریعتر را بدون به خطر انداختن امنیت، ممکن کرد.

ارز امن پولکادات (DOT)

با ارزش بازار بیش از ۷.۳ میلیارد دلار، پولکادات به یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری بلندمدت برای خرید در سال ۲۰۲۰ تبدیل شد. این نه تنها یک ارز دیجیتال بلکه یک شبکه بلاکچین است که در آن توسعه دهندگان می‌توانند سیستم‌های غیرمتمرکز نوآورانه بسازند. .

پولکادات برای اتصال بلاکچین‌های مستقل روی یک شبکه واحد و گره‌های جدید ساخته شد. این ادغام به کاربران اجازه می‌دهد تا به اعتبار اثبات سهام امنیت و تراکنش‌های شبکه دسترسی داشته باشند. انتقال دارایی‌های دیجیتال مانند برنامه‌ها و توکن‌ها را در زنجیره‌های بلوکی آسان‌تر می‌کند.

به‌روزرسانی اخیر ارتباطات و انتقال دارایی بین پاراچین‌های پولکادات را تسهیل می‌کند و شبکه را برای موارد استفاده جدید باز می‌کند.

چین لینک سود بلند مدت

چین لینک به عنوان پنجمین بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت در رتبه بندی قرار دارد. شبکه Chainlink مبتنی بر اتریوم که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد. این شبکه داده‌های بلادرنگ از قراردادهای هوشمند خارج از بلاکچین تا قراردادهای هوشمند درون بلاکچین را از طریق گره ها و اوراکل ها ارائه می‌دهد.

اوراکل‌ها پشت برخی از مهم‌ترین فناوری‌های بلاک چین هستند و در گسترش بلاک چین نقشی جدایی‌ناپذیر دارند. بنزینگا گزارش داد که با ارتقاء Chainlink 2.0، شبکه‌های خارج از زنجیره در بالای اوراکل‌ها ایجاد می‌شود تا فشار محاسباتی بر روی شبکه اصلی اتریوم را کاهش یابد. این ارتقا همچنین Staking را اجرا می‌کند که با ارائه گره‌هایی با “محرک‌های اقتصادی قوی برای رفتار قابل اعتماد و صحیح” امنیت را افزایش می‌دهد.

توکن Chainlink که تحت نماد LINK معامله می‌شود که تراکنش ها را در شبکه تسهیل می‌کند. ارزش بازار آن تا ۲۶ اکتبر ۳.۵۱ میلیارد دلار است که آن را در بین۲۵ ارز دیجیتال بزرگ قرار می‌دهد.

سرمایه گذاری ارز دیجیتال با لپ تاپ

مزایای سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی در بلندمدت

ارز دیجیتال شکلی از پول دیجیتال بدون سیستم مدیریت مرکزی مانند دولت است. شما می‌توانید کالا یا خدمات را با استفاده از ارز دیجیتال خریداری کنید. بسیاری از مردم آن را به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری بلندمدت در نظر می‌گیرند.

انتظارات از سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال

با سرمایه‌گذاری بلندمدت سودآور در ارز دیجیتال، سود خوبی در مدت زمان معینی دریافت خواهید کرد.

به طور معمول، سرمایه گذاران بلندمدت سرمایه گذاری‌های خود را برای چندین سال یا چند دهه نگه می‌دارند تا بازده خود را افزایش دهند. بنابراین، اگر فکر می‌کنید که فناوری مبتنی بر بلاکچین در آینده گسترش خواهد یافت، سرمایه‌گذاری در کریپتو برای درازمدت می‌تواند یک گزینه عالی باشد.

به خاطر داشته باشید که با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، سرمایه شما در معرض نوسانات و خطرات متعددی مانند هک کیف پول قرار می‌گیرد. بنابراین، قبل از ورود به فضای ارزهای دیجیتال، باید بدانید که پولی که به سختی به دست آورده‌اید را روی چه ارز دیجیتالی قرار می‌دهید.

دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *