درباره ما

سرویس سرمایه گذاری سکویا با شعار آهسته و پیوسته در کنار هم قد بکشیم در خرداد ماه ۱۴۰۱ راه اندازی شد. این سرویس سرمایه گذاری جزو اولین بسترهایی است که تنوع بخشی بسیاری در سبد مالی کاربران ایجاد می‌کند. سرمایه گذاران می‌توانند در سکویا، باتوجه به میزان ریسک پذیری و دانش روی هر بخش مالی آینده داری سرمایه گذاری کنند.

روش پرداخت و سرمایه گذاری در سکویا آسان و بدون گذراندن مراحل سخت و پیچیده است. در واقع کاربران می‌توانند با ارائه مشخصات اولیه خود برای خرید هرگونه دارایی اقدام کنند. در واقع آسانی و راحتی در سرمایه گذاری یکی از اهداف مهم سکویا برای کاربران است. درحال حاضر این سرویس سرمایه گذاری بخش ارزهای دیجیتال خود را راه اندازی کرده و به زودی بخش‌های دیگر مانند صندوق‌های سرمایه گذاری،‌ خرید و فروش ملک و خرید طلا و شمش هم به سکویا اضافه خواهد شد.

سرویس سرمایه گذاری سکویا در حال حاضر روی بستر ایزی پی قرار دارد. از طرفی سکویا با شرکت توسن سها (سامانه اطلاعاتی توسن البرز) همکاری دارد. شرکت توسن سها برای بهبود تجربه پرداخت خدمات شهری و گردشگری خدمات ارائه می‌دهد. به همین دلیل امنیت و اعتبار سکویا پیشینه‌ای قدرتمندی دارد و کاربران می‌توانند به آسانی و بدون دغدغه برای سرمایه‌گذاری اقدام کنند. در نظر داشته باشید که با خرید ارز دیجیتال کارمزدی سکویا دریافت نمی‌کند. 

چشم انداز سکویا

تبدیل شدن بستری گسترده و متنوع در عرصه سرمایه گذاری آنلاین

ماموریت سکویا

ارتقا کیفیت و امنیت سرمایه گذاری برای کاربران یکی از مهمترین مامویت‌های مهم سرویس سرمایه گذاری سکویا است. در واقع ماموریت سکویا ارائه خدمات سرمایه گذاری آسان با بهترین و هوشمندترین راهکارها برای پرداخت و سرمایه گذاری است.

ارزش‌های ما

آسانی و هوشمندی

ما در سکویا، متعهد هستیم که  مسیر سرمایه گذاری برای مشتریان آسان و بدون مدارک دست و پا گیر باشد. از این رو سرمایه گذاری راهی هموار برای تمامی کاربران تبدیل خواهد شد.

مالکیت‌گرایی

ما در سکویا، متعهد هستیم که مسئولیت تمام و کمال خدمات برعهده ما خواهد بود. این مسئولیت پذیری منجر به رشد و توسعه این سرویس سرمایه گذاری در تمامی ابعاد رفتاری و شغلی خواهد شد.

خلاقیت در خدمات

ما در سکویا، متعهد هستیم که همواره بهترین راهکارهای سرمایه گذاری را به نسبت نیازها و دغدغه‌های مشتریان ایجاد کنیم. به همین دلیل همواره خارج از چارچوب فکر می‌کنیم و بهترین پاسخ را برای نیازها و مشکلات مشتریان ارائه می‌دهیم.

رشد روزانه

ما در سکویا، متعهد هستیم همواره در حال بهبود سرویس و خدمات باشیم. ضعف‌ها را به نقاط مثبت خود تبدیل کنیم و به روز‌ترین روش‌های سرمایه گذاری را در بستری امن برای مشتریان ارائه دهیم. درواقع ما در سکویا همواره در حال یادگیری و توسعه هستیم.  

صرفه‌جویی در وقت

ما در سکویا، متعهد هستیم با استفاده ازکارآمدترین و هوشمندترین منابع بهترین و سریع‌ترین نتیجه را برای مخاطبان رقم بزنیم. در واقع صرفه جویی در زمان و هزینه‌های مشتریان برای گذراندن مراحل سرمایه گذاری از جمله ارزش‌های اصلی ما به شمار می‌آید.